"Nem tehetünk mást, gratulálunk az ellenfélnek!"

Kiss (3.), Villányi (53.) illetve Cseszneki (50.)
Sárga lap: Villányi (40.), Horváth G. (60.), Kokenszky (87.) illetve Aradi (93.), Kertai (84.)

RKSK:Odarasi - Simita, Hováth G, Balaskó, Kokenszky, Aranyos, Korozmán (Pintnyi (77.), Villányi, Vattai, Kiss D. (Lucz, 90.), Lovász  (Horváth B., 63.). VezetÅ‘edzÅ‘: Gálvölgyi István

Iváncsa: Dániel - Balogh L. Hujber, Vargba B. Szauter (Balázsovics (77.), Szellák (Miklósvári (59.), Aradi, Cseszneki, Pribék, Madarász, Büki (Berényi, 69.). VezetÅ‘edzÅ‘: Domján Attila

"Hétvégén az elÅ‘zÅ‘ fordulóban idegenben, a Grosics Akadémia ellen bravúros gyÅ‘zelmet arató Rákosmente Ksk vendégei voltunk.

Nehéz mérkÅ‘zésre számítottunk, és ez be is igazolódott. Aradi kisebb sérülése rendbejött, így vállalta a játékot, Fekecs viszont továbbra is sérült.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkÅ‘zést, mivel már a 3.percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Rossz helyezkedésünknek köszönhetÅ‘en a hazaiak jobboldali támadója Kiss, 18 méterrÅ‘l meglÅ‘tte élete gólját. 1:0

Megpróbáltuk átvenni a játék irányítását, többet is birtokoltuk a labdát, de a folyamatos, gyors , csapatunkra jellemzÅ‘ rövid passzos játékot a  borzasztó állapotban lévÅ‘ pálya nem igazán tette lehetÅ‘vé. Természetesen a rossz talaj mindkét csapatnak komoly nehézséget okozott, de ehhez az elsÅ‘ félidÅ‘ben az RKSK jobban alkalmazkodott. Kiegyenlített volt a játék, fÅ‘leg mezÅ‘nyben gyűrte egymást a két csapat.

A második félidÅ‘ben azonnal nekiugrottunk a hazaiaknak és az 50. percben sikerült egyenlítenünk. Cseszneki cselezte be magát jobbról, és 16 méteres lövéssel egyenlített. 1:1 Támadásban maradtunk, ennek ellenére jött a fekete leves. Egy kontra végén szöglethez jutottak a hazaiak, és a keményen belÅ‘tt szögletbÅ‘l Villányi csúsztatott a hosszúba. 2:1

EttÅ‘l kezdve hatalmas energiákat mozgósítottunk az egyenlítésért, szinte felbillent a pálya, de a hazaiak hÅ‘siesen védekeztek, többször blokkolták lövéseinket az utolsó pillanatokban. A hazaiak csak nagyon ritkán tudtak átjönni a térfelünkre, érett az egyenlítés, játékrendszert is váltottunk, mindent megtettünk, de sajnos az 5 perces hosszabbítás sem volt elegendÅ‘ az újabb gólhoz. Így nem marad más választásunk, mint gratulálni a RKSK csapatának a gyÅ‘zelemhez. Természetesen a vereség okát nem a külsÅ‘ körülményekben keressük, hiszen ezzel magunkat csapnánk be. Tanulnunk kell az elkövetett hibákból, ki kell javítani Å‘ket, és akkor a hétvégén sikeresek lehetünk!" - Bozai Attila