2018.04.01. 13:12

Sima idegenbeli győzelem!

Csapatunk a tabella hátsó régiójában tanyázó Mórahalom otthonában a Dániel - Kónya, Kertai, Aradi, Fekecs - Pribék (Fazekas, 71.), Imrik - Berényi, Büki (majláth, 57.), Folmer (Hauser, 68.) - Balogh L. összeállításban kezdett.

Az elsÅ‘ percektÅ‘l kezdve magabiztos futballal rukkolt ki Domján Attila együttese. A találkozó elején Balogh szerencsés, mintegy 15 méteres lövése a hazai védelem ügyetlenkedésének is köszönhetÅ‘en a lábak alatt utat talált a kapuba. 0-1
A szünetig meddÅ‘ iváncsai mezÅ‘nyfölény jellemezte a találkozót.

Nem úgy, mint a második félidÅ‘ben!
Az 55. percben Balogh Aradi lefejelt labdája után elfektette egy lövÅ‘csellel a hazai kapust, megszerezve saját maga és csapatunk második találatát. 0-2 Nem sokkal késÅ‘bb a végig aktív Berényi szolgálta ki a csereként beszálló Majláth-ot, aki nem is hibázott. 0-3
A hátralévÅ‘ idÅ‘ben megvoltak a lehetÅ‘ségei a Mórahalomnak is, ugyanakkor talán nagyobb meglepetés, hogy nem született meg a negyedik iváncsai gól!

A papírformának megfelelÅ‘en alakult a találkozó, így három gólos gyÅ‘zelmünk abszolút megérdemelt!