2020.02.08. 15:38

Szinte tökéletes lezárársa a hétnek!

Szombat délelÅ‘tt az NB 3 Nyugati-csoportjának 11.helyén álló BKV ElÅ‘re csapatát fogadtuk a következÅ‘ összeállításban: Prokop - Szauter, Aradi, Varga, Fekecs - Pribék, Domokos, Cseszneki - Tóth, Killer, Vallejos.

Kíváncsian vártuk, hogy a heti kÅ‘kemény munka után milyen teljesítményre leszünk képesek. Az elsÅ‘ 10 perc kiegyenlített játéka után, egy röviden visszapasszolt labdára csapott le Killer és megszerezte a vezetést. 1:0

A 20. percben már két góllal vezettünk. Szauter adott be jobbról, már-már úgy tűnt, hogy a védÅ‘knek sikerül felszabadítani, de a labda Vallejos elé került, aki nem hibázott. 2:0 Továbbra is lendületben maradtunk és egy formás jobboldali akció végén Szauter beadását fejelte Cseszneki 5 méterrÅ‘l a rövid sarokba. 3:0

Csapatunk ezt követÅ‘en is kreatívan játszott, irányította a mérkÅ‘zést és a félidÅ‘ utolsó percében újabb gólt ért el. Killer fordult le és 14 méteres lövése talált utat a vendégek kapujába. 4:0

A félidÅ‘ben több cserét is végrehajtottunk, Pribék helyett Schnierer, Killer helyett Nagy és Vallejos helyett Hujber lépett pályára.

Jól kezdtük a második félidÅ‘t is, több formás támadást vezettünk. Egyik ilyen akciónkból az 55. percben Tóth beadását Domokos értékesítette és így már öt gól volt a különbség. 5:0

Újabb játékosok érkeztek a pályára. Schener, Nyúl és Lakakisz is lehetÅ‘séget kapott. A vendégek nem adták fel és a 70. percben egy szép támadás végén szépítettek. 5:1

Az utolsó 15 percre kicsit leült a mérkÅ‘zés, ekkor már inkább mezÅ‘nyben folyt a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben.

Ez a mérkÅ‘zés jó lezárása volt a hétnek, szerencsére sérülés nélkül tudtuk lezárni ezt a melós hetet!

(Borítókép: fmlsz.hu)